Geri
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Mesaj Gönder
Hakkımızda

Kiwikido Hakkımızda

Kiwikido Haziran 2020’de profesyonel alanları Grafik Tasarım ve Endüstri Ürünleri Tasarımı olan iki kardeş tarafından kurulmuş ve organik olarak büyüyerek kurdukları dijital tasarım stüdyosu ile ilerlemektedir. Kiwikido Ailesi olarak bizler için tasarım süreci; fikirlerimizin, hayallerimizin değişerek ve gelişerek üretime ve siz değerli son kullanıcılarımıza sunuma kadar uzanan uzun ve keyifli bir yolculuk olmuştur.  

K I W I K I D O, araştırma, ürün ve konsept geliştirme, ve sunum aşamalarının tamamında aktif rol oynayan yaratıcı bir platformdur. Anne, bebek, çocuk, aksesuar, bireysel, kurumsal hediye kutuları ve geliştirmekte olduğumuz tüm kategorilerimizde süreçleri, fikirleri ve tutumları önemseyerek yolumuza devam etmekteyiz. Kiwikido “Make Good Use of Today” sloganı ve “Küçük mutluluklar üreten bir marka” ilkesi ile hızla büyüyerek hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmeyi hedeflemektedir.

Kiwikido Yaklaşım

Ne yaratırsak yaratalım birlikte çalışırken aklımızda tek bir ilke var: K I W I K I D O’da sevdiğimiz şeyi yapıyoruz ve etkileşim içinde olduğumuz herkes sonuçtan memnun olana kadar çok çalışıyoruz.

Her zaman en yeni tasarım trendlerini ve gelişen teknolojileri takip ediyor ve bunları son kullanıcı ile buluşturmak için çabalıyoruz.

Bizlerle buluştuğunuz için teşekkür ederiz.

Sevgilerle...

kiwikido.com
Kategoriler
Son Görüntülenenler

Yeni Gelenler

Bebek Giyim

Çocuk Giyim

Hediyeni Seç

Aksesuar

Bize Ulaşın